telefon: 882 449 993 mail: norla@norla.pl

Norla Design | Oboźna 36/2 | 52-244 Wrocław | Dolnośląskie | NIP: 8991271766

Koszyk 0,00 PLN

abażury do lamp wiszących | abażury do lamp stojących

Abażury do lamp stojących oraz do lamp wiszących

Nowoczesne designerskie abażury do samodzielnego składania od Norla Design

Wszystkie nasze abażury zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Stylistycznie nawiązują do skandynawskiego designu z jego ciekawymi prostymi formami oraz praktycznością.
Abażury mają intrygujące, niepowtarzalne kształty. Każdy z nich ma swój wyjątkowy, wyróżniający go charakter. Każdy pasuje do innego typu wnętrz. Wszystkie jednak dzielą ten sam wdzięk, lekkość i zwiewność formy. Po prostu są wyjątkowe.

Produkty Norla Design wykonujemy w krótkich seriach, dbamy o jakość ich wykonania, używamy surowców i materiałów od uznanych lokalnych i europejskich dostawców. Do ich produkcji wykorzystujemy między innymi najwyższej jakości francuski polipropylen posiadający właściwości antyelektrostatyczne. Dzięki temu lampy posiadają subtelną ochronę przeciw kurzowi i znacznie dłużej wyglądają świeżo i czysto. Zaprojektowane są jako produkty do samodzielnego bardzo prostego składania i dostarczane w płaskich pudełkach. W większości modeli składanie nie powinno zająć więcej niż 10 minut. W opakowaniu znajdziesz graficzną instrukcję, która precyzyjnie poprowadzi Cię przez proces złożenia lampy. Gotowa lampa jest pięknym przestrzennym obiektem, który ozdobi Twój pokój lub inne pomieszczenie. Może też być oryginalnym prezentem dla znajomych, którzy doceniają niepospolite dodatki do wnętrz.
Jeżeli masz obawy czy dasz radę samodzielnie złożyć abażur lub po prostu chcesz kupić gotowy do zawieszenia na suficie produkt, oferujemy również taką możliwość i przesyłamy złożoną lampę. Podczas zakupu po prostu wybierz taką opcję.

Abażur jest ozdobą lampy. Lampa z kolei zdobi pomieszczenie. Dlatego warto zatroszczyć się o wybór właściwego abażuru. Odpowiednio dobrany jest podstawą dobrze urządzonego wnętrza. Ważny jest styl abażuru. Powinien on odpowiadać charakterowi wnętrza, z drugiej strony, abażur sam na ten charakter wpływa wpływa. Podczas dnia, kiedy lampa jest zgaszona, liczy się przede wszystkim forma abażuru. To ona wysuwa się na pierwszy plan. Nie można również zapominać o jego kolorze i fakturze. Sam rodzaj głównego surowca czaszy abażuru jest także szalenie istotny. Abażury Norla Design to produkty o unikalnej, ciekawej formie, odbiegającej od najbardziej tradycyjnych walców i stożków. Dzięki nim można ciekawie i ze smakiem ozdobić swoje pomieszczenia, Do wyboru są prostsze formy jak zainspirowany kwitnącą łąką, abażur Lill o bryle kuli, w którą wpisane są małe kwiaty. Jest też abażur Zen tworzący piękną lampę w kształcie szyszki oraz jego młodszy brat Zen Mini. Będzie on pasował nie tylko do lamp wiszących ale sprawdzi się w wyjątkowych, designerskich lampkach nocnych. Jeżeli szukasz kompletu lamp do sypialni to rodzina lamp Zen będzie idealnym rozwiązaniem. Ciekawymi propozycjami do nowoczesnych wnętrz są abażury Diamond oraz Twist. Pierwszy z nich ma unikalną, zainspirowaną obrazem francuskiego malarza Paul Klee, formę. Jest bardzo charakterystyczny, przełamuje stereotypy klasycznych kształtów abażuru. dostępny jest w kilku kolorach, poza białym jest także wersja żółta oraz czerwona. Dla miłośników bardziej nowoczesnych rozwiązań polecamy wersję ‘translucent’, biały kolor osiągany efektem szronionego szkła. Świetnie pasuje do wnętrz pomalowanych na różne odcienie koloru niebieskiego, ale nie tylko. Z kolei Twist to nasza największa propozycja. Jego średnica to 63 cm, nie zgubi się więc w dużych, nowoczesnych wnętrzach. Kolejne trzy modele są w formie bliższe klasycznym kształtom. Primrose i Primrose Twist oraz Michelle. Polecamy je do bardziej stonowanych, spokojniejszych pomieszczeń. Również w tych modelach znajdziesz kilka wersji kolorystycznych, które pomogą właściwie urządzić pokój.

Abażur pełni rolę nie tylko dekoracyjną. Jego podstawową funkcją jest właściwe oświetlenie pomieszczenia, w którym się znajduje. Lampy pomagają uzyskać różne rodzaje światła: od rozproszonego, nieukierunkowanego światła równomiernie wypełniającego całe pomieszczenie do ukierunkowanego punktowego, które oświetla tylko dokładnie wybrane miejsca pokoju. Podobnie rzecz się ma z abażurami. Nasze abażury świecą rozproszonym światłem, więc wypełnią nim subtelnie cały pokój. Różne kolory pozwalają na stworzenie właściwej atmosfery pomieszczenia.

Wszystkie
abażury dostępne w naszym sklepie pasują do lamp wiszących /sufitowych z oprawką na żarówkę z dużym gwinetm (E27). Większość będzie również odpowiednia do lamp stojących /podłogowych. Mama w swojej ofercie również abażur do lampki nocnej. Łatwo znajdziesz typ abażuru, który szukasz. Użyj tagów sortowania produktów, które są na stronie sklepu.

Kupno abażuru jest niedrogą opcją zmiany wystroju pomieszczenia i osiągnięcia jego wyjątkowego charakteru. Jest to praktyczne i wygodne podejście. Nie ma potrzeby zajmować się sprawami elektrycznymi. Kupując osobne zawieszenie lub najlepiej wykorzystując to, które jest już w pokoju, wystarczy wykręcić stary abażur, złożyć nowy i go zamontować. No i oczywiście cieszyć się nowym zakupem i pięknym wnętrzem.

linki

linki

Aby przeglądanie naszej strony było równie wyjątkowe jak oferowane przez nas produkty używamy plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na warunki opisane w Polityce Prywatności. Czytaj więcej