telefon: 882 449 993 mail: norla@norla.pl

Norla Design | Oboźna 36/2 | 52-244 Wrocław | Dolnośląskie | NIP: 8991271766

Norla Design - projektowanie nowoczesnych designerskich lamp i abażurów

O nas

Miło nam, że nas odwiedziłeś. Na wirtualnych półkach sklepu Norla Design znajdziesz zaprojektowane i wyprodukowane przez nas lampy i abażury. Staramy się, żeby nasze produkty były wyjątkowe. Pracujemy nad ich kształtem, kolorem, doborem najlepszych komponentów i materiałów. Wiemy, że drobne, zdawałoby się niedostrzegalne szczegóły mają wpływ na wygląd i użyteczność gotowego produktu. Z tego powodu bardzo dużą wagę przywiązujemy do dobrania właściwych proporcji, dopracowania detali oraz do zapewnienia najwyższej jakości wykonania. Lampy projektujemy tak, żeby pięknie prezentowały się w Twoich wnętrzach. Wystawialiśmy je na targach designu w Mediolanie, Warszawie i Lipsku. Systematycznie aktualizujemy naszą kolekcję o nowe ciekawe modele, dlatego warto zaglądać do naszego sklepu. Zapraszamy i mamy nadzieję, że właśnie u nas znajdziesz dla siebie wymarzoną lampę.

Pozdrawiamy
Zespół Norla Design

Norla Design - projektowanie nowoczesnych designerskich lamp i abażurów

O nas

W naszym sklepie znajdziesz zaprojektowane i wyprodukowane przez nas wyjątkowe lampy i abażury. Pracujemy nad ich kształtem, kolorem, doborem najlepszych komponentów i materiałów.
Lampy projektujemy tak, żeby pięknie prezentowały się w Twoich wnętrzach. Wystawialiśmy je na targach designu w Mediolanie, Warszawie i Lipsku. Systematycznie aktualizujemy naszą kolekcję o nowe ciekawe modele, dlatego warto zaglądać do naszego sklepu. Zapraszamy i mamy nadzieję, że właśnie u nas znajdziesz dla siebie wymarzoną lampę.

Pozdrawiamy
Zespół Norla Design

linki

linki

Aby przeglądanie naszej strony było równie wyjątkowe jak oferowane przez nas produkty używamy plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na warunki opisane w Polityce Prywatności. Czytaj więcej