telefon: 882 449 993 mail: norla@norla.pl

Norla Design | Oboźna 36/2 | 52-244 Wrocław | Dolnośląskie | NIP: 8991271766

Odstąpienie od umowy


Konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy kupna produktów nabytych w naszym sklepie. W tym celu, zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz. U. poz. 827 z 24 czerwca 2014r.) w ciągu 14 dni od daty otrzymania zakupionych produktów, należy przesłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Można tego dokonać mailem za pomocą poczty elektronicznej lub tradycyjnym listem, na poniższe adresy:
mail: contact@norladesign.com
listownie: Norla Design, Oboźna 36/2, 52-244 Wrocław
Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy znajdziecie Państwo w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta. Możecie Państwo skorzystać z gotowego formularza, który jest do ściągnięcia tutaj. Korzystanie z przykładowego formularza nie jest obowiązkowe. Można samodzielnie napisać oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Powinno ono zawierać: imię, nazwisko, adres, nr telefonu, adres e-mail, datę odebrania zamówienia, nazwy wraz z ilościami zwracanego towaru oraz numer konta, na które mają zostać zwrócone pieniądze.

Zwracany towar należy odesłać w ciągu 14 dni od daty odstąpienia od umowy na adres: Norla Design, Oboźna 36/2, 52-244 Wrocław.
Koszty zwrotu produktów ponosi Kupujący.
Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta.

linki

linki

Aby przeglądanie naszej strony było równie wyjątkowe jak oferowane przez nas produkty używamy plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na warunki opisane w Polityce Prywatności. Czytaj więcej