telefon: 882 449 993 mail: norla@norla.pl

Norla Design | Oboźna 36/2 | 52-244 Wrocław | Dolnośląskie | NIP: 8991271766

Koszyk 0,00 PLN
Duży zegar ścienny naklejany. Do salonu, biura, gabinetu

Zegar ścienny do salonu | N˚1 75

Zegar ścienny drewaniany naklejany na ścianę.

Zegar z naklejanymi na ścianę cyframi. Wykonany z płyty MDF pokrytej ręcznie olejowanym fornirem z dębu europejskiego. Czcionka cyfr o nowoczesnym czytelnym kroju, dębowa tarcza i unikalne wskazówki tworzą piękną dużą ścienną dekorację. Wysokiej jakości kwarcowy cichy mechanizm precyzyjnie wskaże dokładny czas.

Zegar o średnicy 75 cm i dużych cyfrach - których wysokość wynosi 10 cm - imponująco prezentuje się na ścianie w dużym salonie lub biurze. W zestawie załączony jest szablon zapewniający szybki, bardzo prosty i precyzyjny montaż. Tarczę montuje się na ścianę w tradycyjny sposób - na gwoździu lub haczyku. Cyfry nakleja się na ścianę. Na tylnej stronie cyfr znajduje się dwustronna taśma klejąca. Wystarczy ściągnąć papier zabezpieczający warstwę kleju oraz przyłożyć cyfrę do miejsca wyznaczonego przez szablon i mocno przycisnąć ją do ściany.

Zegar doskonale sprawdzi się zarówno w dużych wnętrzach prywatnych, salonach, sypialniach, jaki i publicznych np. w biurach.

Każdy kawałek drewna ma swoje wyjątkowe ułożenie słojów, układ włókien i odcień. Dlatego każdy zegar będzie wyglądał wyjątkowo i nieznacznie różni się od pozostałych.

Wszystkie zegary projektujemy i ręcznie wytwarzamy w naszym studio we Wrocławiu.

Design nature inspired

Zegar jest wykonywany na Twoje zamówienie i jego produkcja potrwa do 5 dni roboczych.

Planowana wysyłka w przeciągu: 5 dni roboczych
Cena od: 270 PLN

Zegar do salonu N° 1 75

CN1 75
270,00 PLN

linki

linki

Aby przeglądanie naszej strony było równie wyjątkowe jak oferowane przez nas produkty używamy plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na warunki opisane w Polityce Prywatności. Czytaj więcej