telefon: 882 449 993 mail: norla@norla.pl

Norla Design | Oboźna 36/2 | 52-244 Wrocław | Dolnośląskie | NIP: 8991271766

Koszyk 0,00 PLN
  • Lampa z drewna sufitowa do nowocesnego salonu. Margarita Cappuccino
  • Drewniana lampa wisząca ze sklejki. Margarita Natural

Drewniana lampa ze sklejki Margarita

Lampa sufitowa z cienkiej brzozowej sklejki.

Lampa ze sklejki zaprojektowana i wykonana przez markę Woolights. Do jej konstrukcji użyto bardzo cienkiej, wytrzymałej i elastycznej brzozowej sklejki. Lekka ażurowa konstrukcja idealnie łączy wyeksponowanie użytego w konstrukcji drewna z właściwym doświetleniem pomieszczenia.

zastosowanie:
lampa wisząca / sufitowa, rozproszone punktowe oświetlenie wnętrza

materiały:
płatki: cienka brzozowa sklejka
stelaż: brzozowa sklejka

kolory:
natural - naturalny kolor brzozowej sklejki, jasne ciepłe światło
cappuccino - delikatnie beżowa sklejka, nastrojowe światło

Piękna lampa ze sklejki z abażurem do samodzielnego składania i dostarczana jest w płaskim pudełku. Bardzo prosty montaż. Orientacyjny czas składania 15 minut. W opakowaniu znajduje się graficzna instrukcja składania abażuru.
Podczas składania zamówienia jako opcję można zamówić wersję złożoną gotową do zawieszenia na suficie.

Planowana wysyłka w przeciągu | 5 dni roboczych

Cena od: 640 PLN

wybierz swoją wersję koloru lampy

natural

WL03N
640,00 PLN

Margarita lampa wisząca wykonana z cienkiej sklejki

()

Wybrane opcje:

cappuccino

WL03C
640,00 PLN

Margarita lampa wisząca wykonana z cienkiej sklejki

()

Wybrane opcje:

Sklejka jest pięknym naturalnym surowcem. Powstaje poprzez sklejenie ze sobą kilku cienkich obłogów drewna. Łączy w sobie naturalność z nowoczesnością i jest wdzięcznym surowcem do obróbki. Lampy ze sklejki świetnie wpisują się w trend eko w urządzaniu wnętrz. Ładnie zaprojektowana lampa - co wcale nie jest regułą - będzie podkreślała urodę pomieszczenia. Nada mu stylowego charakteru oraz właściwie doświetli wnętrze. Margarita doskonale spełnia te zadania. Jej prosta niewyszukana forma sprawdzi się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Użyte do jej produkcji surowce to najwyższej jakości skandynawska sklejka o unikalnych właściwościach. Jest tak cienka, że przepuszcza światło oraz jednocześnie elastyczna i wytrzymała. Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych. Wersja w kolorze jasnej naturalnej brzozy zapewni więcej światła w pomieszczeniu. Wersja Cappuccino zbuduje stonowany nastrój. Obie wersje zapewnią ciepłe rozproszone komfortowe światło. Prosty nowoczesny i minimalistyczny design lampy, jej wyważone proporcje i niezaprzeczalne walory użytkowe wyróżniają Margaritę wśród dostępnych na rynku lamp.

linki

linki

Aby przeglądanie naszej strony było równie wyjątkowe jak oferowane przez nas produkty używamy plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na warunki opisane w Polityce Prywatności. Czytaj więcej