telefon: 882 449 993 mail: norla@norla.pl

Norla Design | Oboźna 36/2 | 52-244 Wrocław | Dolnośląskie | NIP: 8991271766

Koszyk 0,00 PLN
  • Lampa z drewna sufitowa do nowocesnego salonu. Margarita Cappuccino
  • Drewniana lampa wisząca ze sklejki. Margarita Natural

Drewniana lampa ze sklejki Margarita

Lampa sufitowa z cienkiej brzozowej sklejki.

Lampa ze sklejki zaprojektowana i wykonana przez markę Woolights. Do jej konstrukcji użyto bardzo cienkiej, wytrzymałej i elastycznej brzozowej sklejki. Lekka ażurowa konstrukcja idealnie łączy wyeksponowanie użytego w konstrukcji drewna z właściwym doświetleniem pomieszczenia.

zastosowanie:
lampa wisząca / sufitowa, rozproszone punktowe oświetlenie wnętrza

materiały:
płatki: cienka brzozowa sklejka
stelaż: brzozowa sklejka

kolory:
natural - naturalny kolor brzozowej sklejki, jasne ciepłe światło
cappuccino - delikatnie beżowa sklejka, nastrojowe światło

Piękna lampa ze sklejki z abażurem do samodzielnego składania i dostarczana jest w płaskim pudełku. Bardzo prosty montaż. Orientacyjny czas składania 15 minut. W opakowaniu znajduje się graficzna instrukcja składania abażuru.
Podczas składania zamówienia jako opcję można zamówić wersję złożoną gotową do zawieszenia na suficie.

Planowana wysyłka w przeciągu | 3 dni roboczych

Cena od: 640 PLN

wybierz swoją wersję koloru lampy

natural

WL03N
640,00 PLN

Margarita lampa wisząca wykonana z cienkiej sklejki

()

Wybrane opcje:

cappuccino

WL03C
640,00 PLN

Margarita lampa wisząca wykonana z cienkiej sklejki

()

Wybrane opcje:

Sklejka jest pięknym naturalnym surowcem. Powstaje poprzez sklejenie ze sobą kilku cienkich obłogów drewna. Łączy w sobie naturalność z nowoczesnością i jest wdzięcznym surowcem do obróbki. Lampy ze sklejki świetnie wpisują się w trend eko w urządzaniu wnętrz. Ładnie zaprojektowana lampa - co wcale nie jest regułą - będzie podkreślała urodę pomieszczenia. Nada mu stylowego charakteru oraz właściwie doświetli wnętrze. Margarita doskonale spełnia te zadania. Jej prosta niewyszukana forma sprawdzi się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Użyte do jej produkcji surowce to najwyższej jakości skandynawska sklejka o unikalnych właściwościach. Jest tak cienka, że przepuszcza światło oraz jednocześnie elastyczna i wytrzymała. Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych. Wersja w kolorze jasnej naturalnej brzozy zapewni więcej światła w pomieszczeniu. Wersja Cappuccino zbuduje stonowany nastrój. Obie wersje zapewnią ciepłe rozproszone komfortowe światło. Prosty nowoczesny i minimalistyczny design lampy, jej wyważone proporcje i niezaprzeczalne walory użytkowe wyróżniają Margaritę wśród dostępnych na rynku lamp.

linki