telefon: 882 449 993 mail: norla@norla.pl

Norla Design | Oboźna 36/2 | 52-244 Wrocław | Dolnośląskie | NIP: 8991271766

Koszyk 0,00 PLN
  • Wyjkątkowa w formie lampa drewniana posiada dwa rzędy gęsto ułożonych wąskich i cienkich pasków forniru. Stripes N° 2 by Woolights
  • Stripes N° 2 lampa wisząca drewniana w naturalnym jasnym kolorze drewna składa się z cienkich pasków forniru. Drewniana lampa do sypialni i salonu

Nowoczesna lampa drewniana Stripes N° 2

Nowoczesne retro na suficie w Twoim - teraz tym bardziej - wyjątkowym wnętrzu

Stripes N° 2 to wyjątkowa designerska lampa drewniana łącząca lekkość formy z naturalnością wykorzystanego do jej wykonania materiału. Dwa rzędy ułożonych naprzemiennie po obwodzie wąskich pasków cienkiego drewna przysłaniają i dzielą światło na przyjemne smugi doskonale oświetlające pomieszczenie. Ma ona kształt harmonijnego dysku, a jej warstwowa i ażurowa konstrukcja jest bardzo przestrzenna. Niezwykle ciekawie prezentuje się w połączeniu z podłużną przezroczystą żarówką LED w stylu retro. W takiej konfiguracji, wydobywając pełnię z jej konstrukcji, bezpośrednie ostre światło żarówki zostawia na ścianach i suficie piękny efekt wyraźnego światło-cienia. Paski dynamicznie przenoszą się z lampy na całe pomieszczenie a lampa optycznie rozrastała się do jego wielkości. Jeżeli zastosujemy mleczną, rozpraszającą światło żarówkę LED, najlepiej typu ‘globe’ z dużą bańką, lampa zmieni swój charakter i wygląd. Będzie wyróżniającym się centralnym punktem doskonale doświetlonego przez nią pomieszczenia. Zmieniając żarówkę zmieniamy całkowicie nastrój pomieszczenia i jego charakter. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach w skandynawskim stylu. Jej nowoczesny design i perfekcyjne wykonanie zapewnią, że pomieszczenie będzie wyglądało wyjątkowo.


zastosowanie:
lampa wisząca / sufitowa,
Zmieniając typ żarówki - pamiętaj, żeby stosować wyłączenie żarówki LED - możemy zmienić charakter i zastosowanie lampy.
Z przezroczystą żarówką o małej mocy uzyskamy piękne nastrojowe oświetlenie. Stripes N° 2 będzie pełnić rolę dekoracyjną. W tym wariancie doskonale sprawdzi się na specjalne okazje i przyjęcia, do sypialni lub jako dekoracja wnętrza.
Z mocną mleczną żarówką może służyć jako główne oświetlenie pomieszczenia.

materiały:
płatki: cienka brzozowa sklejka
stelaż: brzozowa sklejka


kolory:

natural - naturalny kolor brzozowego drewna, jasne ciepłe światło

Designerska lampa skandynawska zaprojektowana i wykonana w Polsce.

Stripes N° 2 nie wymaga składania, jest gotowa do zawieszenia na suficie. Wykonywana na zamówienie.

Planowana wysyłka w przeciągu: 2 tygodni

Cena od: 800 PLN

natural

WL11N
800,00 PLN

Stripes to seria wyjątkowych lamp drewnianych z charakterystycznymi cienkimi paskami forniru rozłożonymi centrycznie wokół żarówki. Kolejne rzędy misternie ułożonych wąskich pasków tworzą przestrzenne i lekkie formy o kształtach zbliżonych do kuli lub dysku. Lampy są zaprojektowane i wykonane w Polsce. Przy ich produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości pochodzący ze Skandynawii brzozowy fornir oraz włoskie, nadające wyjątkowego charakteru, komponenty oświetleniowe. Te na wskroś nowoczesne lampy nawiązują stylistyką do stylu retro.

linki