telefon: 882 449 993 mail: norla@norla.pl

Norla Design | Oboźna 36/2 | 52-244 Wrocław | Dolnośląskie | NIP: 8991271766

Koszyk 0,00 PLN
Jasny nowoczesny zegar ścienny z sekundnikiem. Nowoczesny prosty design. Czarne wskazówki godzinowa i minutowa. Czerwona wskazówka sekundowa.

Nowoczesny zegar drewniany z sekundnikiem

Prosty zegar z nowoczesną tarczą oraz sekundnikiem

Nowoczesna tarcza zegara z zaznaczonymi indeksami godzin oraz minut składa się z trzech pierścieni. Wszystkie są w naturalnym kolorze brzozy pokrytej najwyższej jakości łagodnym olejem do wnętrz. Konstrukcja tarczy kryje w sobie intrygującą niespodziankę. W zależności od kąta patrzenia na zegar oraz oświetlenia w pomieszczeniu odcienie pierścieni się zmieniają. Pierścień zewnętrzny oraz wewnętrzny, z którego wystaje oś zegara, mają ten sam odcień. Znajdujący się pomiędzy nimi pierścień środkowy ma odcień kontrastujący. Z jednego kąta para pierścieni będzie jasna a pierścień środkowy ciemny. Z drugiego kąta tarcza będzie wyglądała odwrotnie. Para pierścieni będzie ciemniejsza a pierścień środkowy jaśniejszy. Przechodząc obok zegara będzie zmieniał kolor. Efekt jest subtelny ale wyraźnie widoczny.

Wyposażony w precyzyjny i płynny (cichy) najwyższej jakości mechanizm kwarcowy, zegar wskaże dokładny czas i będzie niebanalną ozdobą Twojego wnętrza.

Zegar świetnie sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu, zarówno w domu jak i w biurze.

Wszystkie zegary projektujemy i ręcznie wytwarzamy w naszym studio we Wrocławiu.

Design nature inspired

Planowana wysyłka w przeciągu: 10 dni roboczych
Cena od: 270 PLN

nowoczesny zegar drewniany N° 14

N14
270,00 PLN

linki

linki

Aby przeglądanie naszej strony było równie wyjątkowe jak oferowane przez nas produkty używamy plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na warunki opisane w Polityce Prywatności. Czytaj więcej