telefon: 882 449 993 mail: norla@norla.pl

Norla Design | Oboźna 36/2 | 52-244 Wrocław | Dolnośląskie | NIP: 8991271766

Koszyk 0,00 PLN
Duży zegar do salonu wykonany z drewna. Cyfry naklejane na ścianę. Zegar DIY.

Duży zegar do salonu | N˚1 4060

Drewniany zegar do naklejenia na ścianę dużego salonu.

Zegar z cyframi do naklejenia na ścianę. Wykonany z płyty MDF pokrytej fornirem z dębu europejskiego i ręcznie olejowanej. Nowoczesny minimalistyczny krój czcionki cyfr, dębowa tarcza i unikalne wskazówki tworzą piękną dużą ścienną dekorację.
Wysokiej jakości kwarcowy cichy mechanizm precyzyjnie wskaże dokładny czas.

Średnicę zegara można regulować od 40 do 60 cm. Dzięki załączonemu do zestawu szablonowi montaż jest bardzo prosty. Tarczę montuje się na ścianie na gwoździu lub haczyku a cyfry nakleja. Na tylnej stronie cyfr znajduje się dwustronna taśma klejąca. Wystarczy ściągnąć zabezpieczający warstwę kleju papier oraz przyłożyć cyfrę do miejsca wyznaczonego przez szablon i mocno przycisnąć ją do ściany.

Zegar doskonale sprawdzi się zarówno w dużych wnętrzach prywatnych, salonach, sypialniach, jaki i publicznych np. w biurach.

Każdy kawałek drewna ma swoje wyjątkowe ułożenie słojów, układ włókien i odcień. Dlatego każdy zegar będzie wyglądał wyjątkowo i nieznacznie różni się od pozostałych.

Wszystkie zegary projektujemy i ręcznie wytwarzamy w naszym studio we Wrocławiu.

Design nature inspired

Zegar jest wykonywany na Twoje zamówienie i jego produkcja potrwa do 5 dni roboczych.

Planowana wysyłka w przeciągu: 5 dni roboczych
Cena od: 170 PLN

Zegar do salonu N° 1

CN1 4060
170,00 PLN

linki

linki

Aby przeglądanie naszej strony było równie wyjątkowe jak oferowane przez nas produkty używamy plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na warunki opisane w Polityce Prywatności. Czytaj więcej